ADOLF LOOS APARTMENT AND GALLERY
Významný český malíř a g rafik. Ilustroval také Staré řecké báje, Zpěvy staré Číny atd. Každý obraz tvořil několik let, ty jsou pak výsledkem filozofického přístupu autora.
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
1973, tempera, kombinovaná technika na papíře, 29,5 x 21 cm, signováno a datováno dole uprostřed: Sklenář 73. Provenience: soukromá sbírka Vídeň PŘILOŽENO POTVRZENÍ AUTENTICITY PROF. PHDR. TOMÁŠE VLČKA CSC., KONZULTOVÁNO S PROF. PHDR. JAROMÍREM ZEMINOU A PHDR. JIŘÍM MACHALICKÝM.